Charakteristika zboží

V tomto článku Vám přiblížíme, jakým způsobem oblečení a doplňky hodnotíme a poté rozdělujeme do jednotlivých kategorií s ohledem na jejich vzhled.

 

V naší nabídce naleznete zboží již použité, ale také zcela nové, opatřené originálními visačkami výrobců.

 

Zboží po důkladné vizuální kontrole rozdělujeme do tří skupin, podle stupně opotřebení:

 

 

1. PERFEKTNÍ STAV - znamená, že oblečení nebo doplněk, jsou zcela nové, opatřené visačkou výrobce. Nikdy je nikdo nenosil a nepoužil, tím pádem si můžete být jistí, že si Vaše okolí bude myslet, že jste pořídili zcela nový kousek.

 

2. VÝBORNÝ STAV - takto označené zboží bylo nošené minimálně, ale aniž by to bylo znát. Nevykazuje absolutně žádné známky opotřebení nebo vady. Vypadá jako nové.

 

3. VELMI PĚKNÉ - na takovém zboží jsou jen málo patrné známky nošení a opotřebení. Stále vypadá velmi dobře a to, že je použité je téměř nepostřehnutelné. Navíc na viditelné detaily obnošení upozorňujeme v popisu zboží. 

 

 

Žádnou další kategorii nenabízíme. Nenajdete u nás oblečení znečištěné, se žmolky, dírkami, roztrhané nebo jinak poničené. Oblečení a doplňky s takovými defekty neprodáváme, každý kousek pečlivě prohlížíme, a proto u nás najdete pouze krásné kousky, které Vám budou dělat radost a budou Vám dobře sloužit.